Megfelel
Nem rossz, az áráért. A talpa kellően merev a pedálozáshiz. Csak klipsszel használom. Sajnos nem állítható a klipsz pozíciója, nekem kicsit túl hátul van, pedig inkább nagyobbat vettem, és a lábam hátul van a cipőben, de még így is: lehetne előrébb az SPD. Száraz talajon jól tapad. Esöben nem próbáltam még, kopásállóságról sincs tapasztalatom még.
- Pascomfort
- Grip
