Téli futáshoz megfelelő futósapka
Két alkalommal futottam benne 5 fokban, ködös, nyirkos időben, 75-75 percet. Semmi gond nincs vele, jól szigetel, kellően meleg, jó légáteresztő képességgel rendelkezik. Hosszabb, egy órát meghaladó futás esetén célszerű másik sapit is magunkkal vinni, ez minden sapkánál igaz, nemcsak ennèl a termèknél.
