polowałam na tą bluzeczkę dług...
polowałam na tą bluzeczkę długo, super Ja chcę jeszcze koniecznie muszę kupić zieloną ale chyba kupię większą
- Irritatiewerend
- Vochtregulatie
- Rekbaar
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
polowałam na tą bluzeczkę długo, super Ja chcę jeszcze koniecznie muszę kupić zieloną ale chyba kupię większą
Bardzo wygodna koszulka. Przylega jak druga skóra, jest miękka i nigdzie nie obciera. Rękawy mimo tego, że są dosyć wąskie da się wygodnie podwinąć. Super stosunek jakości do ceny.
Très belle couleur, léger, impeccable
muy cómoda y calentita, me compré 2 de diferentes color
muy cómoda y calentita, me compré 2 de diferentes color
muy cómoda y calentita, me compré 2 de diferentes color
T-shirt génial doux à porter et surtout agreable
C’est mon 2 eme en ce coloris
Très appréciable par les matins et soirées fraîches, en mi-saison ou même en voyage avec son joli coloris ! Un indispensable. Léger, agréable à porter et très esthétique.
חולצה מעולה, במחיר מצוין
Tb ras