Mia figlia è entusiasta, usata...
Mia figlia è entusiasta, usata tantissimo e ha subito numerosi lavaggi restando sempre come se fosse nuova. Ottimo acquisto .
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Mia figlia è entusiasta, usata tantissimo e ha subito numerosi lavaggi restando sempre come se fosse nuova. Ottimo acquisto .
Léger et respirant
Boa relação qualidade/ preço.
very soft
Génial
kolejna koszulka tego rodzaju. polecam. świetna jako koszulka termiczna na chłodniejsze dni
to moja 4 koszulka, kolejny kolor. bardzo lubię w nich biegać w chłodniejsze dni jako 1 warstwa lub jako podkoszulek termiczny zima
bardzo fajna koszulka na chłodniejsze dni. moim zdaniem rozmiar delikatnie zaniżony, ale wolę luźniejsze rzeczy i wzięłam rozmiar większy niż zwykle
Parfait pour tout les sports