Güzel
Çok kullanışlı tavsiye ederim
- Warmte
- Irritatiewerend
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Çok kullanışlı tavsiye ederim
Összességében remek felső. Annyit megjegyeznék, hogy általában L-es holmikat viselek, de ennél a modellnél az M-es méret elegendőnek bizonyult.
만족합니다. 성능 좋아요.
Un des meilleurs t-shirt de running à manches longues que j’ai possédé.
Confort premium.
Dobrej jakości produkt, rozmiar troszkę za duży
Jak na początkującego biegacza świetnie się sprawdza w chłodniejsze dni.
Jestem zadowolony z tego długiego rekawu. Jest swietnym uzupełnieniem garderoby ma czas od konca zimy do temperatur powyżej 15 stopni. Lekki, przewiewny, nie obciera.
Naprawde godne polecenia
très bon haut de course.
Ciepła i przewiewna jednocześnie
güzel ürün