Termika i design.
Świetny produkt, ładnie leży na wysportowanym ciele. Polecam do biegania
- Warmte
- Irritatiewerend
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Świetny produkt, ładnie leży na wysportowanym ciele. Polecam do biegania
Parfait et taille juste
.
Muy elastica y transpirable, evita rozaduras
Très bon t shirt pour courir par temps frais Dommage qu’il est un peu rétréci au premier lavage, j’aurais du prendre une taille supplémentaire…
Bardzo fajna koszulka, jako baza pod bluzę kiedy jest na prawdę chłodno, czy też kiedy jest pogoda na cienki długi rękaw
Fajna, ale mam wrażenie że trochę za luźna. Może rozmiary są zaniżona a może tak ma być?? Wszystkie L-ki tego typu są lekko opięte, a ta jest luźna.
Conforme a mon attente