Super produkt
Szybko wysycha, nie przegrzewa i chroni przed zimnem. Dla mnie to jedna z warstw zimą, jestem ciepłolubna ale nie lubię też skóra pocić i potem marznąc. Dobra na rower i do biegania.
- Warmte
- Irritatiewerend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Vochtregulatie

