Comodo non lo senti addosso e ...
Comodo non lo senti addosso e come avere una seconda pelle
- Vochtregulatie
- Warmte
- Irritatiewerend
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Comodo non lo senti addosso e come avere una seconda pelle
Très bon rapport qualité prix, agréable à porter !
comoda, aderente, non da fastidio sotto i pantaloni
bel prodotto. utile anche per lavorare all'esterno
Prodotto comprato come strato termico per escursioni invernali. Sono attillati e sottili ma molto comodi e tengono caldo.
Ottimo
Confortable et chaud
Evacue bien les odeurs
Bardzo fajne leginsy. Używałem ich do pracy w zimę ale również zwykłego chodzenia. Polecam
Alapjaiban teszi a dolgát de jó lenne valami szilikon vagy hasonló a szárára mert fel tud perdülni mikor ráveszed a felső réteget
Kedves Miklós!
Köszönjük, hogy megosztottad velünk véleményedet a termékkel kapcsolatban. Nagyon boldogok vagyunk, hogy örömödet leled a termékben.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében üdvözölhetünk.
Sportos…