Okej
Polecam (bardziej na jesień = chłodne dni)
- Ademend vermogen
- Warmte
- Modulariteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Polecam (bardziej na jesień = chłodne dni)
Świetnie się sprawdza ! Da się oddychać i ociepla chroni również przed wiatrem podczas pędzenia
Perfecto to por los adolescentes que no quieren llevar bufanda! Muy cómodo.
Respirabilă, ușor de purtat
Comodo e leggero buona protezione utilizzato come passamontagna sottocasco in bicicletta
hem aksesuar hem de soğuktan korunmak için kullanıyorum
Contrairement au même modèle mais polaire, celui ci ne reste pas humide et tient bien plus chaud sur le long terme.
Pas chaud
Un choyo por el precio que es y la utilidad que tiene.
Impec