Wszystko ok
Wszystko ok
- Ademend vermogen
- Warmte
- Modulariteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wszystko ok
Cómoda y protege del aire y frío
Spełnia swoje zadanie.
Très bien
utile allo scopo
Zatiaľ používaný len pri cca 10 stupnových teplotách. Hreje dostatočne. Pri vyššej námahe nemám potrebu ho dávať dole. Nosím len na krku kvoli volnosti pohybu. Úplne si neviem predstavit ako by som ho dal pod tričko tak, aby mi nevyšiel von v prvej minúte pohybu. Ono to však vobec nevadí, žiaden pocit chladu nad a pod krkom nepocitujem. Materiál je
Relacion calidad precio esta muy bien. És suave y por su tamaño se le puede dar varios usos
Porządny, ciepły komin
Normal
Kış aylarının olmazsa olmazı. Her türlü aktivitede kullanılabilir.