Dwa różne produkty w zdjęciach
Dostałem rękawice bez gumowych wypustek, dla których tylko i wyłącznie zamówiłem te konkretne rękawice. Słabo, bo przed świętami już nic nie kupię innego.
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dostałem rękawice bez gumowych wypustek, dla których tylko i wyłącznie zamówiłem te konkretne rękawice. Słabo, bo przed świętami już nic nie kupię innego.
Witam
Dziękuje bardzo za opinię. Przepraszam Pana, że otrzymał Pan niekompletny produkt.
Zapraszam do reklamacji bądź zwrotu produktu.
Pozdrawiam
Arkadiusz Stanek DECATHLON
Ils sont bien
Enchantée de mon achat
Usati solo 1 volta, riempiti d'acqua subito , forse erroneamente non posizionati sotto la muta , si sono asciugati dopo giorni.....
Parfaitement protégée du froid
Fait le job, permet de nager en eau libre 3° en dessous du supportable.
Ich brauche die Neopren Handschuhe für Wassertemperaturen bis 15 Grad im Freibad. Für meinen Zweck bin ich zufrieden.
Belli esteticamente ma non tengono calde le mani in acqua e stentano ad asciugarsi
Confortables. Ces gants ne sont pas trop difficiles à enfiler et retirer. Parfaits pour mon usage loisir.
Ils font leur office. Avec les manches, on peut se baigner en eau froide sans inconvénients.