Mieszane odczucia
Kiedyś już używałem pianek z Decathlonu i byłem mocno zadowolony. Biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość nie miały sobie równych. W zeszłym roku wybór więc wydawał się jasny. Najpierw wybrałem rozmiar XL i niestety podczas pływania woda przelewała mi się po plecach. Wymieniłem na rozmiar mniejszą. Mniejsza mogłaby już nie wejść na mnie. Niestety
- Bewegingsvrijheid
- Hydrodynamisch vermogen
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

