Batons de marche nordique
Très satisfaite de mon achat.
- Grip
- Trillingsdemping
- Grip
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Très satisfaite de mon achat.
ok
ok
Après plusieurs marches nordiques, tres satisfaite de ces bâtons légers
Rewelacyjne kijki, lekkie, przejście z aluminiowych wymagało małego przyzwyczajenia. Rękawiczki zintegrowane fajna sprawa, szybkie dopinanie czadowe, aczkolwiek rzepy mocujące mogłyby być dłuższe (przy ubranych cienkich polarowych rękawiczkach zimowych NB I rozmiarze dłoni 10 rzep zapięty na styk). Szkoda, że nie można dokupić już do nich rękojeści
Świetnie wykonane i wytrzymałe kijki. Polecam
Bâtons de qualité, très confortables et soutenant la marche rapide. Je les ai toujours dans la voiture prêts à sortir!
Super lekkie i wytrzymałe a do tego ładne kijki. Już nie mogę doczekać się kolejnej wyprawy 😅
Très léger
A ma taille
Poignées en liège
Satisfaite totalement de mon achat
Super comme batons9