Jsem s ní spokojen, ale mohla ...
Jsem s ní spokojen, ale mohla by být vyšší, nebo více nafouknutá . Mám 93kg a dokáži ji polovinou chodidla prošlápnout až na podlahu. To jediné mi na ní trochu vadí.
- Evenwichtstraining
- Modulariteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
- Veelzijdigheid

