toque
muito bom
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
muito bom
Točno to kar sem iskala:lepa, lahka, točna velikost, cena tudi odlična.
Très bien
Tani a dobry
Un peu lourd
Très bon casque niveau rapport/qualité. Tient et protège très bien en cas de chute.
Pour avoir fait une grosse chute, je recommande cette bombe.
Kask dobrze leży na głowie. Nic nie uwiera, nie przeszkadza w trakcie jazdy.
Na szczęście nie miałem jeszcze "okazji" sprawdzić jego wytrzymałości, ale wygląda solidnie.
Très bon produit
Świetna jakość i wygląd. Bardzo wygodny kask oraz jego zapięcia-paski. Dobrze wentyluje. Córka zadowolona z zakupu.
Joli produit confortable