bardzo miłe w dotyku i komfort...
bardzo miłe w dotyku i komfortowe w noszeniu
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
bardzo miłe w dotyku i komfortowe w noszeniu
bardzo miłe w dotyku i komfortowe w noszeniu
bardzo wygodne, miękkie rękawiczki. Nic nie obciera, są cienkie i dopasowują się do dłoni. Jedyny problem, że nie można ich praĆ.
Très utile et confortable
Wygodne rękawiczki, materiałowe wstawki gwarantują, że ręka nie poci się nawet przy wysokich temperaturach
R.A.S
Les mêmes achetés y'a 7ans
👍
Eleganckie 😍
idealnie dopasowane
Protège très bien et sont suffisamment fin pour sécher rapidement en cas d'intempérie