2 yıl kullandım 2. Yıl sonunda...
2 yıl kullandım 2. Yıl sonunda yırtılmaya başladı
- Grip
- Slijtvastheid
- Handigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
2 yıl kullandım 2. Yıl sonunda yırtılmaya başladı
Piękne, dobrze dopasowane. Świetnie się w nich jeździ
Très contente de cet achat
ellerin acımasını engelliyor, dizginleri kavraması çok iyi.
Très bon produit
Szellős anyag, mégis védi a súrlódástól a kéz bőrét.
Nagyon jó minőségű, igazán vékony kézre is tökéletes
Wygodne, chronią dłonie.
To moje 3 lub 4, samo mowi za siebie. Polecam
Ce n'est pas de bonne qualité et le tissu se déchire facilement.