Sapka
Gyerekem nagyon szereti, elég meleg is.
- Warmte
- Personalisatie
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Gyerekem nagyon szereti, elég meleg is.
Ciepła i ładna czapka w dobrej cenie.
Rien à redire
molto caldo e carino
Porté par ma fille cet hiver, pratique car les lanières retombent sur les oreilles et gardent au chaud
perfetta x la nipotina
Bonnet au design sympa et qui reste chaud
mia figlia lo adora e tiene le orecchie calde
Yoğun karda, kayak merkezinde kullanıldı. Üşütmüyor sıcak tutuyor. Rahat ve kullanışlı. Çocuk severek kullanıyor.