很可爱,舒服
很可爱,舒服
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
很可爱,舒服
拍照簡直是全場焦點,小孩戴不會走失,非常保暖內裡超舒服
很好用,服务很好
très beau et super chaud . je conseille !
Fetita noastra de 5 ani adora caciula, care este si calduroasa. Cred ca ar fi fost util sa aiba pe acele urechi lungi un sistem de a se face si fular.
Syn 6 lat wybrał akurat tę czapkę i jestem dumny, że dokonał takiego super wyboru: ciepła, bardzo solidnie wykonana, gruba i w extra kolorach. Synek jest zadowolony bo jest sigmą na dzielni, ta czapa jest turbo stylowa i naprawdę pięknie otula głowę, reszta czapek może tej czapce czyścić uszka co najwyżej. Serio sztos! Jedyny minus to cena, ale prz