非常不错
非常不错
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
非常不错
Es muy bonito, pero algo aparatoso para esquiar la verdad
Ciepła zimowa czapka z którą moja córka się nie rozstawala. Wytrzymała cała zimę i posłuży kolejną, polecam.
Hrejiva, dcera spokojena. Drzi, nepare se ani po hrubsim zachazeni
Dla czapkowych malkontentów:) Czapka o wyglądzie, który skusi najbardziej opornych; wywołuje uśmiech na twarzy, reakcje postronnych. Oprócz tego jest ciepła i miękka, dobrze okrywa uszy i głowę; mogłaby być tylko ciut tańsza.
Très bien
Muy bonito adecuado para un niño o una niña un poco pequeño pero da igual porque es muy calentito.
Good for kids.
Bonnet avec un très beau design qui tient hyper chaud