给小孩买的,很满意,很薄,夏天用合适。
给小孩买的,很满意,很薄,夏天用合适。
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
给小孩买的,很满意,很薄,夏天用合适。
Jestem Zadowolony
muito confortável e leve
casquette très légère et agréable à porter, facile à ajuster
kényelmes jó anyagú
Dobrze leży na głowie. Głowa się nie poci
Şapkanın kumaşı çok dayanıklı ve kaliteli hissettiriyor. Üzerindeki sarı nakış/logo detayı çok kaliteli işlenmiş, yıkama sonrası sökülme veya solma yapacak gibi durmuyor.
Value of money
W lecie gdy są duże upały to ta czapka raczej się nie nada, bo było by w niej za ciepło i głowa by się pociła, ale na wiosnę idealna jak znalazł.