Spoko czapka
Fajna, wygodna, lekka. Faktycznie trochę ciasna więc jak ktoś ma większą głowę to może być za płytka. Szybko schnie i nie czuć jej na głowie, używam jej do biegania i do trekkingu.
- Ademend vermogen
- Sneldrogend
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
