Polecam
Dobra cena i jakość - polecam.
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Grip
- Gewicht
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobra cena i jakość - polecam.
très bon article
Plus solides que les pédales d'origine en plastique.
Pedały nie należą do lekkich ale są solidne. Od początku opór łożysk był dość spory. Po sezonie jeszcze się zwiększył. Rozebrane na atomy, dobrze nasmarowane i złożone chodzą lepiej jak nowe. Polecam to zrobić po zakupie używając dobrego smaru do łożysk oczywiście uważając na uciekające kulki 🙂
parfait
buen resultado
Hola Toñi
Muchas gracias por tu valoración sobre el producto adquirido. Seguro que con ello, ayudamos a futuros interesados en su compra.
Un saludo del equipo de ciclismo DECATHLON España
Raúl, Monitor país ciclismo
wszystko ok jak na swoja cenę. Przyczepność dobra
Ürün eline aldığınızda kalite bir izlenim veriyor başarılı ürün.
Good value
Pedał godny polecenia. Używany od 8 msc i nic złego się z nim nie dzieje :)