Bardzo dobry napój izotoniczny...
Bardzo dobry napój izotoniczny. ISO+ Decathlon o smaku mięty jest orzeźwiający, lekki i nie za słodki. Świetnie sprawdza się podczas treningów i długich biegów – pomaga utrzymać nawodnienie i energię. Smak przyjemny nawet przy intensywnym wysiłku.
- Vereenvoudigt hydratatie
- Energiewaarde
- Vermindert vermoeidheid
- Prijs-kwaliteitverhouding

