Bardzo dobre okulary
Bardzo dobre okulary
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobre okulary
Nice design and comfortable
jó minőségű, és kivitelezésű szemüveg, öröm hordani
Długo szukałem jakichkolwiek okularów przeciwsłonecznych. Dość przypadkowo stwierdziłem sobie eh moze w Decathlonie zobaczę. No i to był strzał w dziesiątkę, fajnie odbijają światło, będę ich używać głównie podczas jazdy samochodem czy podczas wypadów do lasu :)
Articulation des branches cassée à la 2nde utilisation. Il faut dire qu'elles pivotent autour d'un axe métallique... mais qu'elles sont en plastique. Aucune résistance. Petit prix, petite qualité.
Produit conforme aux attentes
Cómodas y buenas
Tetszik
Great protection from sun, wind and dust. Fits very comfortable. Keep away from chlorine as it can damage the reflective coating. Can be used inside helmets but check for fit.
Нямам друг коментар