Heel tevreden
Mooie tent maar heel moeilijk om ze terug op te plooien
- Vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Gemakkelijk in gebruik
- Zonbescherming
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Mooie tent maar heel moeilijk om ze terug op te plooien
bien
Jó.
Strapabíró, szellőzőnyílás van rajta hátul, összecsukása türelmet és kis időt igényel, de ezt leszámítva klassz termék!
Perfecto para playa y campo
adorei pratico e leve pra levar pra qualquer lado , se estiver ainda aquele frio de manha as crianças modem acomodar se la dentro e fechar , aberto ta pra estar deitado 2 crianças e um adulto .
arrumar tbm e fácil dobrando uma das laterais primeiro seguida a outra depois trouxer fazer um 8 juntar passar a fica e voltar a por na embalagem todo
Nie czuję żeby jakoś znacząco obniżał temperaturę… przy otwartym przodzie i rozchylonym wywietrzniku jest w nim cieplej niż na zewnątrz i trzeba ustawiać go w cień… a miał być namiot na słońce. Dodatkowo fakt że jest biały niestety sprawia że razi w oczy (leżąc w środku). Także będzie raczej służył jako budka przeciw wiatrowa.
(Testowana przez
niezastąpiony nad morzem :)
Çok kullanışlı Fiyat/performans ürünü. Toplaması biraz zorlu
hem gölgelik hem de kamptaki fazla eşyalarımızı koymak için aldık. fermuarlı olması işimize yaradi