Verdeling voor 153 beoordelingen
Filter op alleen 5 sterren-reviews voor product POWERBAR Hydrogel Mix *4 Limited Edition
5
Percentage gevuld: 74.5%
Filter op alleen 4 sterren-reviews voor product POWERBAR Hydrogel Mix *4 Limited Edition
4
Percentage gevuld: 16.3%
Filter op alleen 3 sterren-reviews voor product POWERBAR Hydrogel Mix *4 Limited Edition
3
Percentage gevuld: 5.9%
Filter op alleen 2 sterren-reviews voor product POWERBAR Hydrogel Mix *4 Limited Edition
2
Percentage gevuld: 2.6%
Filter op alleen 1 sterren-reviews voor product POWERBAR Hydrogel Mix *4 Limited Edition
1
Percentage gevuld: 0.7%

Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.

Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.

Lees meer in onze gebruiksvoorwaarden

Excellent rapport qualité prix

Excellent rapport qualité prix
  • 5/5 Prijs-kwaliteitverhouding
Claude, FrankrijkGeverifieerde koper1j geleden

Buen Producto

Aporte energético
  • 5/5 Prijs-kwaliteitverhouding

Gels efficaces

Rien à dire sur la qualité du produit. Le goût Mojito n'est pas le plus sympa.

    Fais son job, extrêmement sucré

    Fais son job, extrêmement sucré

      Muy buenos

      Geles que dan energía para 3 horas. Yo los tomo a las 2 y media de salir en bici y me da ese plus para otras 3 horas, cuando ya llevas más de 100 kms y estás más cansado. Buen sabor. Aquí hay 3 con cafeína en distintas cantidad. Se nota. Calidad precio fenomenal. Muy recomendable

        electrolytes

        bon produit, de bon goûts

          Niedobry smak i konsystencja

          Niestety smak i konsystencja w ogóle mi nie odpowiadały, nie jest to żel a substancja wodnista.

            Antwoord van de verkoper

            Dzień dobry,


            Dziękujemy za Pańską opinię. Słusznie zauważył Pan, że nie jest to klasyczna forma żelu energetycznego. W tym wypadku mamy do czynienia z formułą hydrożelu, czyli bardziej płynną formą. Jest to zaleta dla osób, które mają problem z przełykaniem klasycznego żelu…

            żele

            żele sprawdziły się, nie za słodkie w sam raz,polecam

              Facile à boire

              Très bon gel ! Les saveurs sont bonnes et ils sont faciles à prendre car ils ne sont pas trop épais ! C’est top !

                Plus pratique que des gels

                L'aspect liquide facilite la consommation par rapport à un gel visqueux.