Sientan de maravilla
Son cómodos y sientan genial, transpiran bien y además tiene buena relación calidad precio.Los volvería a comprar sin duda!
- Rekbaar
- Vochtregulatie
- Niet-doorschijnend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Son cómodos y sientan genial, transpiran bien y además tiene buena relación calidad precio.Los volvería a comprar sin duda!
Perfetti non scivoloso
Świetne legginsy z wysokim stanem, nie prześwitują, super wygodne. Niestety troszkę się mechacą.
Muy ligeras y cómodas
Bonne qualité
Bardzo dobry produkt, jakość materiału też bardzo dobra. Polecam
Hoşlanmadım pek, ağ kısmı kötü duruyor arkadan basen hattı var tam oturmuyor aşağıda kalıyor , güzel oturmadı.
Bonito color, queda muy bien y es muy cómodo
Je fais du S ou du M en temps normal et là j'ai pris du M pour être vraiment confortable. Je me sens tellement serrée dedans notamment au niveau du ventre, que c'est impossible d'imaginer le garder sur moi