Kask bardzo ładny, całkiem lek...
Kask bardzo ładny, całkiem lekki i z dobrą wentylacją. Pomimo sporej konkurencji wciąż wypada dobrze.
- Lichtgewicht
- Ventilatie
- Anatomisch ontwerp
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Kask bardzo ładny, całkiem lekki i z dobrą wentylacją. Pomimo sporej konkurencji wciąż wypada dobrze.
Świetny kask, bardzo dobrze leży na głowie, nie ma uczucia pływania jak to przy mips. Nie wygląda jak pieczarka. Do pełni szczęścia brakuje moskitiery
Super produkt, polecam
***** i nic więcej
不错
Kask wydaje się być ok, jest naprawdę lekki, wygodny i dobrze dopasowany do głowy. nie mam się do czego przyczepić.
Polecam