Ładna i dobrze wykonana kurtka...
Ładna i dobrze wykonana kurtka, nie przemokła w godzinnym deszczu
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ładna i dobrze wykonana kurtka, nie przemokła w godzinnym deszczu
Bonito y práctico. No pesa pero tampoco es plástico puro. Elegante y útil. Muy satisfecha
Bardzo fajna wiatrówka dla małolata, w miarę oddycha i jest lekka. Rozmiarowka ciut zawyzona.
Ok.
k-way très pratique pour la pluie en balade ou à vélo, très belle couleur
Está bien diseñado y realiza muy bien su función
Bonne imperméabilité avec un look passe partout grand plus pour les ados réfractaires! Pas de perte de deperlance pour le moment