Rewelacja. Przycinasz, nakleja...
Rewelacja. Przycinasz, naklejasz i zrobione. Trzyma się podczas prania. Na razie prałam raz od naklejenia ale jestem zadowolona. Prawie jej nie widać. Polecam
- Stevigheid
- Gemakkelijk in gebruik
- Compatibiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding

