Bonne protection
Parfait
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Parfait
Nao gostei
Używane jako zwykłe rękawiczki zimowe, dobrze spełniają swoją funkcję ;)
Tien chaud anti derapend je suis adulte jai prix taille 12/14 ans et sa mz va comme un gant
Rękawiczki są wytrzymałe i bardzo ciepłe. Dzięki silikonowi na rękawiczkach wodze nie wyślizgują się z rąk. Bardzo polecam
bardzo dobre
Bien
Très bien
Drží několik let a jsou pohodlné
Ottimi guanti,presa confortevole,prezzo giusto.