Fajn velký batoh
Prima velký batoh, jen trošku škoda že má dvě hlavní kapsy (každá má vlastní zip) takže se semtam může stát že nějaká ("tlustá") věc nevejde ani do jedné z nich...
Používám ho jako městský takže jsem rád že nemá bederní popruh, ten obvykle nepoužívám ani na turistiku a ve městě akorát zavazí a někde se zachytává.
- Vermogen
- Meerdere vakken
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

