Fajne łyżwy na początek
Wyjeżdźiłem na nich około 20 godzin. Rozmiar super. Trzymają ostrość. Dość wygodne jak na rekreacyjne. Jedyne co na minus to śruby od płóz strasznie rdzewieją.
- Voetondersteuning
- Comfort
- Glijvermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

