Wszystko w porządku
Wszystko w porządku
- Visuele efficiëntie
- Zichtbaarheid
- Actieradius
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wszystko w porządku
Ce ne sono di meglio
Harika bir ürün 👍
najlepsze lampki w tej cenie
Nie sprawdziłam jakie jest wejście do ładowania, a zależało mi na USB-C
Pahallı biraz
Suitable for use.
Lampki bardzo dobre, podobno bateria krótko trzyma ale jeszcze mi się nie rozładowały, ładuje po każdym użyciu średnio 4h
Naprawdę godne lampeczki, testowane w dzień jak i w nocy
aydınlatması güzel fakat sadece 2 saat şarj ömrü var biraz daha uzun süre olsa güzel olurdu