Polecam
Bardzo dobre spodnie.
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobre spodnie.
Jsem nadmíru spokojená.
Świetne spodenki. W górach sprawdziły się rewelacyjnie!
Parfait pour mes besoins
Son geniales, fresquitos, ligeros, cómodos y de secado muy rápido.
Favolosi per comodità e traspirabilità. Soddisfattissima!
Pratique et léger.
Très confortable, idéal par temps chaud... Séchage rapide
Très bien mais taille petit ! Un 38 correspond à un 36....
Dobra jakość zakupionego towaru. - polecam