Really good
Quality is good and comfortable
- Stabiliteit
- Gemakkelijk aan en uit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Quality is good and comfortable
Pone que es talla única pero creo que igual talla un pelín pequeño.
Good for beginners.
Piękny neonowy czepek. Kupiłam dla narzeczonego i serio - nie da się go nie zauważyć na basenie. Szkoda, że taki mały (Czepek, nie narzeczony. Narzeczony nadal jest duży), dlatego drugi musiałam zwrócić, na moją ogromną głowę za mały - stąd 4 gwiazki. Decathlon, proszę - zróbcie czepki dla jajogłowych.
Boa relação qualidade / preço
!
good
No entra demasiada agua mojando el pelo
Okay per nuotare
Très solide pour du silicone qui est le principal défaut de ces bonnets.