++tutto ok buon prodotto ottim...
++tutto ok buon prodotto ottima qualità/prezzo++
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Stabiliteit
- Pascomfort
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
++tutto ok buon prodotto ottima qualità/prezzo++
peccato per l'elastico troppo stretto
très bien pour le roller
Un po’ infelice il colore
myślałem że skarpetki typowo na rolki powinny chronić miejsca narażone na otarcia, a tu skarpetki niestety są cienkie i mam w nich zdecydowanie niższy komfort niż przy skarpetkach danish endurance z wełną merino które można kupić taniej. Nie warte swojej ceny zdecydowanie.
Witam,
Przykro mi, że skarpetki nie spełniły Pana oczekiwań. Model, który Pan zakupił posiada wzmocnienia w najbardziej narażonych miejscach. Mogły się po prostu okazać niewystarczające dla Pana. Zapraszam do złożenia reklamacji w najbliższym sklepie Decathlon.
Ze…
Elles taillent normal. Je fais un 38. Ne glissent pas dans les patins.
Chaussettes qui protègent les tibias et les chevilles des frottements.
Dają radę
Ok
Bună ziua,
Vă mulțumim pentru opinia transmisă, aceasta fiind foarte importantă pentru noi în vederea analizării constante a serviciilor și produselor pe care le oferim și îmbunătățirii lor acolo unde este cazul.
Ne bucurăm că sunteți încântat de produsul…
Très bien mais vite "usé"