Sehr gut wie erwartet
Sehr gut wie erwartet
- Warmte
- Nauwkeurigheid
- Stabiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Sehr gut wie erwartet
Jak za tą cenę to bardzo przyzwoite skarpety. Ciepłe i z prażkami dostosowanymi do butów narciarskich.polecam
Chaussettes pour le ski mais très bien en montagne
Calentitos para esquiar o para los días de frío, muy cómodos
Très confortable, tient chaud avec une belle couleur.
Calcetines térmicos muy calentitos.
Niquel
naprawdę świetne skarpety, bardzo ciepłe, polecam
naprawdę świetne skarpety, bardzo ciepłe, polecam
są super cieplutkie bardzo polecam