非常好
非常好
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
非常好
Ciepłe i wygodne, córka przetestowała je na nartach.
Syn zadowolony, mówi że ciepło w rączki. Ale przy temperaturze-10*C trzeba było użyć ogrzewacze po 2h jazdy na nartach. Więc na sanki TAK, na dłuższe wypady np. narty przy niższych temperaturach może być chłodno. Słaba wodoodporność.
chaud et facile à mettre, bon design
добри
+ ciepło
+ wodoodpornosc
Gants de ski, très bien pour un enfant de six ans
Velikost odpovídá. Funkční - teplé a nepromokavé. Vyzkoušeno při sáňkování v mokrém sněhu.
Krásná barva. Příjemné. Lze je stáhnout na zápěstí. Vyzkoušeno, nepromoklo.