Très confortable
Il a fait-13 et les enfants n'ont pas eu froid au main
- Warmte
- Waterdicht
- Slijtvastheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Il a fait-13 et les enfants n'ont pas eu froid au main
Gant souple et chaud pour la protection de la neige. Protection supplémentaire autour du poignet pour limiter l entrée de neige, qui est très pratique pour les enfants
Cómodos
Nagyon jó
Kupováno pro dceru na pravidelné lyžování a zimní aktivity. Nepromoknou, tepelná izolace ale není ideální na celodenní lyžování-dcera hlásí, že je ji zima. Doplňovali jsme o tenké rukavice, které měla pod těmito lyžařskými. Poměr cena kvalita ale dobrá.
Sıcak tutuyor çok iyi
super produkt
Belli x bambina
Passen gut, Kind (6 Jahre) kann sich die Handschuhe selber anziehen. Durch Schlaufen am Handgelenk, gehen sie nicht verloren.