Ich bin sehr zufrieden mit die...
Ich bin sehr zufrieden mit diesem Kauf, ich habe ihn in diesem Winter viel genutzt.
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ich bin sehr zufrieden mit diesem Kauf, ich habe ihn in diesem Winter viel genutzt.
Opuszczona szybka sprawdza sie idealnie
是眼鏡族的福音,可戴眼鏡,不露風不起霧,可惜沒出鏡片替換。
給你錢快點出,這有銷量的。
Wszystko w porządku
Bardzo fajny kask
Dobrze leży i chroni całą głowę
dobrze dopasowany, wygodny, dobry stosunek jakości do ceny
dobry stosunek jakości do ceny, wygodny, dobra widoczność. Polecam
Córka jest zadowolona z kasku,dobrze służył jej na obozie snowboardowym
Es un casco precioso y muy útil al contar conas gafas integradas, se adapta genial y es muy cómodo y ligero.