Csak a szemüvegtartó részével ...
Csak a szemüvegtartó részével van problémám egyébként jó sisak. Véleményem szerint nincs jó helyen a tartó, túl magas és így könnyen elmozdul a szemüveg, mert ha a sisakra feltolva van, eséskor lejön és telemegy hóval.

