Opaska narciarska
Wszystko ok
- Personalisatie
- Warmte
- Compactheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wszystko ok
ciepła
:-)
Joli et chaud
Tiens bien chaud ma fille en est ravie. Parfait pour les coiffures afro.
Super ciepła opaska, dobrze chroniąca uszy i czoło. Zakładam ją podczas spacerów, rajdów pieszych a także podczas jazdy na rowerze na krótkich dystansach. Polecam.
V dětském oddělení, ale jako dospělé osobě, sedí dobře na hlavě
Mia figlia lo usa per andare a scuola. Le piace e non ha mai avuto problemi col freddo. Dirrei tutto ok
ciepła, wygodna - polecam
Super look un peu vintage