Ładna stylowa
Czapeczka dosyć ciepła, bardzo ładna, ale jakby odrobinę przykrótka.
- Warmte
- Compactheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Czapeczka dosyć ciepła, bardzo ładna, ale jakby odrobinę przykrótka.
Bebek beresi gibi iade
Le bonnet s'est trouvé être trop petit,
Calentito se ajusta genial
Calentito para los días de frio
Joli bonnet mais taille petit.
Ce bonnet est chaud mais il manque 2cm pour bien couvrir les oreilles. P
Bonnet bien chaud et doublé.
Caldo
Sehr warme Kappe,etwas eng geschnitten