Super czapka. Wystarczająco ci...
Super czapka. Wystarczająco ciepła na 0-5 stopni. Ma dwie warstwy więc chroni też przed wiatrem. najbardziej podoba mi się to, że czapka dobrze przylega do głowy/uszu ale nie niszczy fryzury. włosy nie są przyklapnięte po zdjęciu czapki
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
