Joli
Joli , chaud , tiens bien en place et tout doux
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Joli , chaud , tiens bien en place et tout doux
Bélelt, jo meleg, szélmalom, XS -es gyerekeknek is jó, 10 vagy 12 éveskorig kb. Szép.
Dobra, miękka tkanina
este o caciula calduroasa, din pacate marimea pentru mine e putin mare dar nu foarte deranjant
Bardzo ciepła i wygodna czapka
Nem nyúlik mosás után, meleg, és a szél sem fúj át rajta!!
Meleg és kényelmes. Feleségemnek vettük.
il est super
Un peu petit pour un adulte.
gran producto