Swietna czapka. Jest ciepła, n...
Swietna czapka. Jest ciepła, nie zsuwa się z głowy i ślicznie wygląda. Polecam
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Swietna czapka. Jest ciepła, nie zsuwa się z głowy i ślicznie wygląda. Polecam
cadeau offert pour le ski. top
Je recommande
Qualité du produit, tient bien sur la tête sans la serrer trop. Petit plus pour l’interieur chaud et doux (polaire)
využito ve Finsku, teplá, nepromokla, neprofoukla
Dommage, un peu petit... Doublure polaire confortable.
RAS!
Conforme
Veste perfettamente
Ciepła i wygodna czapka.