Teplá zimní čepice, nevytahuje...
Teplá zimní čepice, nevytahuje se, ani nežmolkovatí. Koupeno dítěti.
- Warmte
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Teplá zimní čepice, nevytahuje se, ani nežmolkovatí. Koupeno dítěti.
Čepice je pěkná, pohodlná. Opravdu hřeje. Po částém nošení se na ni tvoří zmolky, občas sjíždí z hlavy. Ale to dělají všechny čepice. Aspoň mně:). 1
Chaud et doux à l’intérieur
Molto comodo, felpato e tiene molto caldo. Forse leggermente corto.
Not very comfortable to wear especially for long.
Hello Vivek
Thank you for sharing your feedback with us. I'm sorry to hear that you were not satisfied with the overall quality of your purchase.
To help me better understand your concerns, could you please provide more specific details about the issues you…
I have bought multiple product on Jan 25 2025 and later realised that it was super costly and I will not recommend Decathlon.
Hello Suraj,
Thank you for your feedback about the products.
At Decathlon, we try to reduce our product prices so that more and more people can access sports. We also make sure we give the right value for the product.
Please let us know if you found…
Cómodo y confortable. Utilizado en una ruta de nieve nocturna. Proporciona calor y no te hace sudar. Además sirve de complemento para uso diario.
Muy calentito y diseño muy bonito
sehr bequem und warm Style hat sie auch
très bon article.