Buen producto. Proteje del frí...
Buen producto. Proteje del frío y también de la nieve. Estaba nevando y no se pasó la humedad
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Zakken
- Waterdichtheid
- Warmte
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Buen producto. Proteje del frío y también de la nieve. Estaba nevando y no se pasó la humedad
Ma fille est trop contente de cette combi. Que ce soit pour le style ou ses propriétés thermique.
Dla 7 latka, który na co dzień nosi rozmiar 134 jest w sam raz, kolejny sezon już odziedziczy młodsze dziecko.
excellent habit
Wszystko ok
Wszystko ok
Labs kombinezons, bet žēl ka nav nekādi atstarojoši elementi!
genial, impermeable y caliente
Kombinéza je perfektná, sedí, super prepracovanie. Spokojnosť.
Au top taille bien bien chaud